  • SIT3809AI-2-18SY
SIT3809AI-2-18SY
advertisement
Manufacturer No:
SIT3809AI-2-18SY
HK JDW NO:
707-SIT3809AI-2-18SY
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3809AI-2-18SY
Step5Bar-code shipping tag
SIT3809AI-2-18SY
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Available Frequency Range
    80MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    33mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm