  • SIT3809AC-D-25NZ
SIT3809AC-D-25NZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3809AC-D-25NZ
HK JDW NO:
707-SIT3809AC-D-25NZ
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3809AC-D-25NZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3809AC-D-25NZ
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Available Frequency Range
    80MHz~220MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm