  • SIT3808AIUG-25NG
SIT3808AIUG-25NG
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808AIUG-25NG
HK JDW NO:
707-SIT3808AIUG-25NG
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3808AIUG-25NG
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808AIUG-25NG
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm