  • SIT3807AIP2-18NH
SIT3807AIP2-18NH
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AIP2-18NH
HK JDW NO:
707-SIT3807AIP2-18NH
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AIP2-18NH
  • Current - Supply (Max)
    31mA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm