  • SIT3807AI-G-25NE
SIT3807AI-G-25NE
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AI-G-25NE
HK JDW NO:
707-SIT3807AI-G-25NE
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
SIT3807AI-G-25NE datasheet pdf and Oscillators product details from SiTime stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AI-G-25NE
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Published
    2012
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Max Supply Current
    33mA
  • Height
    787.4μm
  • Length
    2.6924mm
  • Width
    2.3876mm