  • SIT3807AI-C-25NH
SIT3807AI-C-25NH
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AI-C-25NH
HK JDW NO:
707-SIT3807AI-C-25NH
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
SIT3807AI-C-25NH datasheet pdf and Oscillators product details from SiTime stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AI-C-25NH
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Max Supply Current
    33mA
  • Height
    787.4μm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm