  • SIT2025BMUS1-28E
SIT2025BMUS1-28E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2025BMUS1-28E
HK JDW NO:
707-SIT2025BMUS1-28E
Datasheet:
SIT2025BMUS1-28E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2025BMUS1-28E
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Physical Dimension
    3.05mm x 1.75mm x 1.45mm
  • Operating Frequency
    137MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Available Frequency Range
    115.2MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm