  • SIT2024BERS-25E
SIT2024BERS-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2024BERS-25E
HK JDW NO:
707-SIT2024BERS-25E
Datasheet:
SIT2024BERS-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2024BERS-25E
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SiT2024B
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm