  • SIT2021BMBS-25S
SIT2021BMBS-25S
advertisement
Manufacturer No:
SIT2021BMBS-25S
HK JDW NO:
707-SIT2021BMBS-25S
Datasheet:
SIT2021BMBS-25S
Step5Bar-code shipping tag
SIT2021BMBS-25S
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    7mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5.5μA
  • Available Frequency Range
    119.342001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT2021B
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm