  • SIT1618AEF8-25N
SIT1618AEF8-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT1618AEF8-25N
HK JDW NO:
707-SIT1618AEF8-25N
Datasheet:
SIT1618AEF8-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT1618AEF8-25N
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    SiT1618
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Current - Supply (Max)
    4.2mA
  • Available Frequency Range
    7.3728MHz~48MHz
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm