  • SIT1618AA-22-33E-12.000000E
SIT1618AA-22-33E-12.000000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT1618AA-22-33E-12.000000E
HK JDW NO:
707-SIT1618AA-22-33E-12.000000E
Step5Bar-code shipping tag
SIT1618AA-22-33E-12.000000E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm