  • SIT1618AA-21-18S-20.000000D
SIT1618AA-21-18S-20.000000D
advertisement
Manufacturer No:
SIT1618AA-21-18S-20.000000D
HK JDW NO:
707-SIT1618AA-21-18S-20.000000D
Step5Bar-code shipping tag
SIT1618AA-21-18S-20.000000D
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT1618
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm