  • SIT1602BIL7-18N
SIT1602BIL7-18N
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602BIL7-18N
HK JDW NO:
707-SIT1602BIL7-18N
Datasheet:
SIT1602BIL7-18N
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602BIL7-18N
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA
  • Available Frequency Range
    3.57MHz~77.76MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm