  • SIT1602BIB22-28S-27.00000E
SIT1602BIB22-28S-27.00000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602BIB22-28S-27.00000E
HK JDW NO:
707-SIT1602BIB22-28S-27.00000E
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602BIB22-28S-27.00000E
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Max Supply Current
    4.5mA
  • Height
    787.4μm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm