  • SIT1602BIA3-25N
SIT1602BIA3-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602BIA3-25N
HK JDW NO:
707-SIT1602BIA3-25N
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT1602BIA3-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602BIA3-25N
    Select All
  • Available Frequency Range
    3.57MHz~77.76MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.2mA