  • SIT1602AIB83-33E-33.33000T
SIT1602AIB83-33E-33.33000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602AIB83-33E-33.33000T
HK JDW NO:
707-SIT1602AIB83-33E-33.33000T
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602AIB83-33E-33.33000T
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    33.33MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    4.5mA
  • Height
    990.6μm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm