  • SIOV-S10K550
SIOV-S10K550
advertisement
Manufacturer No:
SIOV-S10K550
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-SIOV-S10K550
Package:
Datasheet:
SIOV-S10K550
Description:
Var MOV 550VAC/745VDC 2500A 910V Thru-Hole Radial Bulk