  • SI-B8V11125001
SI-B8V11125001
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8V11125001
HK JDW NO:
700-SI-B8V11125001
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8V11125001
  • Packaging
    Box
  • Published
    2014
  • Series
    LAM-SQ30B
  • Size / Dimension
    259.00mm Lx250.00mm W
  • Color
    White, Warm
  • Configuration
    Rectangle
  • Max Current Rating
    900mA
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    15.3V
  • Viewing Angle
    145°
  • Current - Test
    700mA
  • Lens Style
    Domed
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    128 lm/W
  • CCT (K)
    3000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    15.3V
  • Current - Max
    900mA
  • Lens Type
    Domed
  • Temperature - Test
    35°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1370lm Typ
  • Height
    6.70mm
  • Length
    259mm
  • Width
    250mm