  • SI-B8U112560WW
SI-B8U112560WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8U112560WW
HK JDW NO:
700-SI-B8U112560WW
Package:
Datasheet:
SI-B8U112560WW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8U112560WW
  • Packaging
    Tray
  • Series
    LT-E562A
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx24.00mm W
  • Feature
    With Connector
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Warm
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Max Current Rating
    360mA
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    37.4V
  • Viewing Angle
    115°
  • Current - Test
    300mA
  • Lens Style
    Flat
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    127 lm/W
  • CCT (K)
    3500K 3-Step MacAdam Ellipse
  • CRI (Color Rendering Index)
    80
  • Forward Voltage
    37.4V
  • Current - Max
    360mA
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    50°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1429lm Typ
  • Height
    5.80mm
  • Length
    560mm
  • Width
    24mm