  • SI-B8R102250WW
SI-B8R102250WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8R102250WW
HK JDW NO:
700-SI-B8R102250WW
Package:
Datasheet:
SI-B8R102250WW
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8R102250WW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1495lm Typ
  • Height
    5.80mm
  • Length
    259mm
  • Width
    250mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Packaging
    Box
  • Series
    FIN-SQ64
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    259.00mm Lx250.00mm W
  • Part Status
    Active
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Rectangle
  • Max Current Rating
    2.4A
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    11.2V
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    191 lm/W
  • CCT (K)
    5000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    11.2V
  • Current - Max
    2.4A
  • Temperature - Test
    35°C