  • SG73S2BTTD4873F
SG73S2BTTD4873F
advertisement
Manufacturer No:
SG73S2BTTD4873F
HK JDW NO:
430-SG73S2BTTD4873F
Step5Bar-code shipping tag
SG73S2BTTD4873F
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    487kOhm
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm