  • SG73S1JTTD6490F
SG73S1JTTD6490F
advertisement
Manufacturer No:
SG73S1JTTD6490F
HK JDW NO:
430-SG73S1JTTD6490F
Step5Bar-code shipping tag
SG73S1JTTD6490F
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    649Ohm
  • Power (Watts)
    0.2W 1/5W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm