  • SG73P2BTTD4532F
SG73P2BTTD4532F
advertisement
Manufacturer No:
SG73P2BTTD4532F
HK JDW NO:
430-SG73P2BTTD4532F
Step5Bar-code shipping tag
SG73P2BTTD4532F
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    45.3kOhm
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm