  • SG7050CCN24.57600M-HJGA3
SG7050CCN24.57600M-HJGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG7050CCN24.57600M-HJGA3
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-SG7050CCN24.57600M-HJGA3
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 17399
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG7050CCN24.57600M-HJGA3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.4986mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm