  • SG5032VAN 74.250000M-KJGA3
SG5032VAN 74.250000M-KJGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG5032VAN 74.250000M-KJGA3
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG5032VAN 74.250000M-KJGA3
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG5032VAN 74.250000M-KJGA3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG5032VAN
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V~3.3V
  • Frequency
    74.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm