  • SG5032CAN 27.120000M-TJGA3
SG5032CAN 27.120000M-TJGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG5032CAN 27.120000M-TJGA3
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG5032CAN 27.120000M-TJGA3
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG5032CAN 27.120000M-TJGA3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG5032CAN
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.6V
  • Frequency
    27.12MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm