  • SG3225EAN 161.132800M-KEGA3
SG3225EAN 161.132800M-KEGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG3225EAN 161.132800M-KEGA3
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG3225EAN 161.132800M-KEGA3
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG3225EAN 161.132800M-KEGA3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG3225EAN
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V~3.3V
  • Frequency
    161.1328MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm