  • SG-9101CB-C20PGCCC
SG-9101CB-C20PGCCC
advertisement
Manufacturer No:
SG-9101CB-C20PGCCC
HK JDW NO:
262-SG-9101CB-C20PGCCC
Step5Bar-code shipping tag
SG-9101CB-C20PGCCC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.62V~3.63V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.7mA
  • Available Frequency Range
    670kHz~20MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±2.00% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm