  • SG-8101CE 100.0000M-TCHPAB
SG-8101CE 100.0000M-TCHPAB
advertisement
Manufacturer No:
SG-8101CE 100.0000M-TCHPAB
HK JDW NO:
262-SG-8101CE 100.0000M-TCHPAB
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-8101CE 100.0000M-TCHPAB
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SG-8101CE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    5.8mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.2mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm