  • SG-8003CA 25.0000M-PDLB
SG-8003CA 25.0000M-PDLB
advertisement
Manufacturer No:
SG-8003CA 25.0000M-PDLB
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG-8003CA 25.0000M-PDLB
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-8003CA 25.0000M-PDLB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SG-8003CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    4mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    8mA
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm