  • SG-8002JA 25.0000M-PHBB ROHS
SG-8002JA 25.0000M-PHBB ROHS
advertisement
Manufacturer No:
SG-8002JA 25.0000M-PHBB ROHS
HK JDW NO:
262-SG-8002JA 25.0000M-PHBB ROHS
Package:
4-SOJ, 5.08mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
SG-8002JA 25.0000M-PHBB ROHS
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SOJ, 5.08mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SG-8002JA
  • Size / Dimension
    0.551Lx0.341W 14.00mmx8.65mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm