  • SG-8002CA66.0000M-SCM
SG-8002CA66.0000M-SCM
advertisement
Manufacturer No:
SG-8002CA66.0000M-SCM
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-SG-8002CA66.0000M-SCM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-8002CA66.0000M-SCM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    66MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF