  • SG-8002CA18.0000M-SHBL3
SG-8002CA18.0000M-SHBL3
advertisement
Manufacturer No:
SG-8002CA18.0000M-SHBL3
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-SG-8002CA18.0000M-SHBL3
Package:
CSMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-8002CA18.0000M-SHBL3
  • Package / Case
    CSMD
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    18MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    25pF
  • Length
    7mm