  • SG-770SCD 212.5000M-L3
SG-770SCD 212.5000M-L3
advertisement
Manufacturer No:
SG-770SCD 212.5000M-L3
HK JDW NO:
262-SG-770SCD 212.5000M-L3
Step5Bar-code shipping tag
SG-770SCD 212.5000M-L3
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-770
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm