  • SG-770SCD 106.2500M-L3
SG-770SCD 106.2500M-L3
advertisement
Manufacturer No:
SG-770SCD 106.2500M-L3
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG-770SCD 106.2500M-L3
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-770SCD 106.2500M-L3
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-770
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm