  • SG-310SEF 26.0000ML3
SG-310SEF 26.0000ML3
advertisement
Manufacturer No:
SG-310SEF 26.0000ML3
HK JDW NO:
262-SG-310SEF 26.0000ML3
Step5Bar-code shipping tag
SG-310SEF 26.0000ML3
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SG-310SEF
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm