  • SG-310SCF 24.0000MC0
SG-310SCF 24.0000MC0
advertisement
Manufacturer No:
SG-310SCF 24.0000MC0
HK JDW NO:
262-SG-310SCF 24.0000MC0
Step5Bar-code shipping tag
SG-310SCF 24.0000MC0
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-310SCF
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm