  • SG-3030JC 32.7680KB3
SG-3030JC 32.7680KB3
advertisement
Manufacturer No:
SG-3030JC 32.7680KB3
HK JDW NO:
262-SG-3030JC 32.7680KB3
Package:
4-SOJ, 5.08mm pitch
Description:
Quantity:
In Stock : 5964
Step5Bar-code shipping tag
SG-3030JC 32.7680KB3
  • Package / Case
    4-SOJ, 5.08mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-3030
  • Size / Dimension
    0.413Lx0.197W 10.50mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.5V~5.5V
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    -120ppm +10ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Amplitude Control
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2μA
  • Height Seated (Max)
    0.106 2.70mm