  • SG-211SEE 40.0000MH
SG-211SEE 40.0000MH
advertisement
Manufacturer No:
SG-211SEE 40.0000MH
HK JDW NO:
262-SG-211SEE 40.0000MH
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-211SEE 40.0000MH
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SG-211S*E
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    2.8mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm