  • SG-211SEE 25.0000MD
SG-211SEE 25.0000MD
advertisement
Manufacturer No:
SG-211SEE 25.0000MD
HK JDW NO:
262-SG-211SEE 25.0000MD
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-211SEE 25.0000MD
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SG-211S*E
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2.3mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm