  • SG-211SCE 32.0000MH3
SG-211SCE 32.0000MH3
advertisement
Manufacturer No:
SG-211SCE 32.0000MH3
HK JDW NO:
262-SG-211SCE 32.0000MH3
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-211SCE 32.0000MH3
    Select All
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    3.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SG-211S*E
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm