  • SG-210STF 24.0000MW0
SG-210STF 24.0000MW0
advertisement
Manufacturer No:
SG-210STF 24.0000MW0
HK JDW NO:
262-SG-210STF 24.0000MW0
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-210STF 24.0000MW0
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.6V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2.2mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    2.7μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C