  • SG-210SEB 10.0000MF
SG-210SEB 10.0000MF
advertisement
Manufacturer No:
SG-210SEB 10.0000MF
HK JDW NO:
262-SG-210SEB 10.0000MF
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-210SEB 10.0000MF
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-210S*B
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.6mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1.6μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm