  • SFR03EZPF2201
SFR03EZPF2201
advertisement
Manufacturer No:
SFR03EZPF2201
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-SFR03EZPF2201
Package:
Datasheet:
Description:
2.2kOhm,
Quantity:
In Stock : 70292
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFR03EZPF2201
  • Packaging
    Cut Tape
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V