  • SFJEL1K00223MX1
SFJEL1K00223MX1
advertisement
Manufacturer No:
SFJEL1K00223MX1
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFJEL1K00223MX1
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFJEL1K00223MX1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFJEL1K00223MX1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    15A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    1/4-28
  • Insertion Loss
    48dB @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm
  • Diameter
    9.8mm
  • Height
    9.4mm
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFJE
  • Size / Dimension
    0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Additional Feature
    L-C TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    0.022μF