  • SFCML5000151MC1
SFCML5000151MC1
advertisement
Manufacturer No:
SFCML5000151MC1
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFCML5000151MC1
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFCML5000151MC1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFCML5000151MC1
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2014
  • Series
    SFCM
  • Size / Dimension
    0.250Diax0.453L 6.35mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    L-C TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    150pF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M5x0.8
  • Insertion Loss
    10dB @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm