  • SFBLP5000442ZX1
SFBLP5000442ZX1
advertisement
Manufacturer No:
SFBLP5000442ZX1
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFBLP5000442ZX1
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFBLP5000442ZX1
Description:
CAP FEEDTHRU 4400PF 500V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFBLP5000442ZX1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFBL
  • Size / Dimension
    0.187Diax0.362L 4.75mmx9.20mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    PI-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    4400pF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.075 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M4x0.7
  • Insertion Loss
    47dB @ 100MHz
  • Output Impedance
    50Ohm Ω
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm