  • SF4-7.5-F5P-4
SF4-7.5-F5P-4
advertisement
Manufacturer No:
SF4-7.5-F5P-4
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-SF4-7.5-F5P-4
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 2mm. Fiber Optic Core, 5.1mm, Dia. Low Profile Lens, 7.5 in. Yellow