  • SF16-0923M4UU01
SF16-0923M4UU01
advertisement
Manufacturer No:
SF16-0923M4UU01
HK JDW NO:
428-SF16-0923M4UU01
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Signal Conditioning SAW FILTER 923MHz
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SF16-0923M4UU01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    SF, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.055W 1.60mmx1.40mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Bandwidth
    9MHz
  • Insertion Loss
    4dB
  • Frequency - Cutoff or Center
    923.5MHz
  • Height (Max)
    0.030 0.75mm