  • SF14-1575F5UU15
SF14-1575F5UU15
advertisement
Manufacturer No:
SF14-1575F5UU15
HK JDW NO:
428-SF14-1575F5UU15
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
FILTER SAW 1.57542GHZ SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SF14-1575F5UU15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    SF, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.043W 1.40mmx1.10mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    GPS
  • Bandwidth
    3MHz
  • Insertion Loss
    1.2dB
  • Frequency - Cutoff or Center
    1.575GHz
  • Height (Max)
    0.028 0.70mm